درباره شرکت

گروه صنعتی زاگرس پوش با پیشینه بالغ بر یک دهه فعالیت پویا و مستمر، واحدی صنعتی و نوین در عرصه پوشاک آقایان و بانوان به شمار می رود. فروشگاه های زاگرس از سال 1391 جهت رفاه حال مشتریان و داشتن خریدی مناسب شروع به فعالیت کرده اند.
این مجموعه در راستای خدمت رسانی و راحتی هرچه بیشتر مشتریان گرامی، فروشگاه اینترنتی خود را نیز راه اندازی کرده و امکان خرید غیرحضوری را فراهم نموده است. ما با ارائه انواع لباس های مردانه مانند: انواع پیراهن مردانه (پیراهن های رسمی، یقه دیپلمات، چهارخانه، آستین کوتاه، طرحدار و…)، انواع کت و شلوار مردانه (ساده، دامادی، چهارخانه، دیپلمات)انواع شلوار مردانه از جمله: پارچه ای، کتان، جین و مخمل، انواع کت تک، تیشرت و پولوشرت، جلیقه، پالتو، بارانی، کاپشن و …کفش ها و اکسسوری مردانه سعی کرده ایم تجربه ی خرید اینترنتی با خیالی راحت و توام با لذت را برای مشتریان فراهم کنیم.
زاگرس در دسته بندی زنانه نیز محصولات متنوعی از جمله: انواع مانتو (مانتو شلوار اداری، مانتو مزونی و…)، پالتو زنانه، بارانی، شومیز و شلوارهای زنانه (جین، پارچه ای) را ارائه کرده تا بانوان نیز هرآنچه مورد نیازشان است را به راحتی خرید کنند.