ساخت رزومه استاندارد و حرفه‌ای با رزومه ساز مداجاب

چرا رزومه‌ ساز مداجاب؟

سریع و استاندارد، حرفه‌ای و زیبا

با رزومه‌ ساز مداجاب می‌توانید خیلی سریع و بدون دردسر رزومه استاندارد و حرفه‌ای برای خودتان بسازید.

ساخت رزومه فارسی و انگلیسی به طور همزمان

همزمان با پر کردن رزومه فارسی، رزومه انگلیسی شما نیز تکمیل می‌شود و در پایان به راحتی رزومه انگلیسی خود را نیز در اختیار خواهید داشت.

صرفه‌جویی در هزینه و زمان

قالب آماده و رایگان رزومه ساز مداجاب، سختی‌های ساخت رزومه استاندارد را از پیش پای شما بر می‌دارد.

دسترسی آنلاین به رزومه

رزومه شما در حساب کاربریتان ذخیره می‌شود و می‌توانید همیشه و هر کجا که هستید، به آن دسترسی داشته باشید.

قالب منحصربه‌فرد

رزومه شما اولین برخورد کارفرما با شماست. قالب رزومه جاب ‌ويژن اطلاعات را با ترتیب درست و استاندارد به کارفرما نمایش می‌دهد.

امکان دانلود رزومه و به اشتراک‌گذاری

پس از ساخت رزومه می‌توانید آن را دانلود کنید و هر کجا که خواستید به اشتراک بگذارید.

مداجاب ، مورد اعتماد بهترین سازمان‌ها

سوالات رزومه نویسی

ابتدا باید در سایت عضو شوید و وارد پنل کاربری خود شوید. با ورود به قسمت داشبورد کاربری و اتخاب گزینه رزومه ی من میتوانید رزومه خود را کامل کنید. طبیعی است اگر هرچه رزومه ی کامل تری داشته باشید سریع تر میتوانید به شغل مناسب خود دست پیدا کنید.

برای این کار لازم است که در سایت ثبت نام کرده و رزومه ی خود را تکمل کرده باشید. پس از این می توانید با استفاده از گزینه ارسال رزومه ، درخواست خود را برای کارفرما ارسال نمایید.

به شرایط و مهارت هایی که کارفرما در اگهی خود مطرح کرده است توجه کنید و با توجه به مهارت های خود این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید ارائه رزومه با موقعیت های شغلی که با مهارت های شما سازگار نیست امتیاز منفی محسوب میشود.

پس از دیده شدن رزومه شما توسط کارفرما ایمیلی از طریق مداجاب به شما ارسال میشود و در صورت رد یا پذیرفته شدن نیز ایمیلی به شما با عنوان “تایید اولیه برای مصاحبه” و یا ” رد موقعیت شغلی” ارسال میشود.

به طور قطع خیر، کارفرما پس از تایید برای مصاحبه ما را به مصاحبه تلفنی یا حضوری دعوت مینماید و سپس پس از غربال کردن تمامی کارجویان فردی را که برای این موقعیت شغلی مناسب است را انتخاب میکند.

شما علاوه بر تهیه کردن رزومه ی سایت مداجاب میتوانید با آپلود رزومه ی خود در فایل پیوست، آن برای کارفرما بفرستید.