پرسش پاسخ

پرسش های متداول

ابتدا باید در سایت عضو شوید و وارد پنل کاربری خود شوید. با ورود به قسمت داشبورد کاربری و اتخاب گزینه رزومه ی من میتوانید رزومه خود را کامل کنید. طبیعی است اگر هرچه رزومه ی کامل تری داشته باشید سریع تر میتوانید به شغل مناسب خود دست پیدا کنید.
برای این کار لازم است که در سایت ثبت نام کرده و رزومه ی خود را تکمل کرده باشید. پس از این می توانید با استفاده از گزینه ارسال رزومه ، درخواست خود را برای کارفرما ارسال نمایید.
به شرایط و مهارت هایی که کارفرما در اگهی خود مطرح کرده است توجه کنید و با توجه به مهارت های خود این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید ارائه رزومه با موقعیت های شغلی که با مهارت های شما سازگار نیست امتیاز منفی محسوب میشود.
پس از دیده شدن رزومه شما توسط کارفرما ایمیلی از طریق مداجاب به شما ارسال میشود و در صورت رد یا پذیرفته شدن نیز ایمیلی به شما با عنوان “تایید اولیه برای مصاحبه” و یا ” رد موقعیت شغلی” ارسال میشود.
به طور قطع خیر، کارفرما پس از تایید برای مصاحبه ما را به مصاحبه تلفنی یا حضوری دعوت مینماید و سپس پس از غربال کردن تمامی کارجویان فردی را که برای این موقعیت شغلی مناسب است را انتخاب میکند.
شما علاوه بر تهیه کردن رزومه ی سایت مداجاب میتوانید با آپلود رزومه ی خود در فایل پیوست، آن برای کارفرما بفرستید.

سوالات عمومی

No question found.