مارولوس کار کیست؟

مارولوس-کار-کیست-استخدام-مداجاب

مارولوس کار کیست؟

مارولوس کار کیست؟ فردیست کنجکاو که می تواند الگوها را در نرم‌افراز مارولوس کشیده و تنخور آن‌ها را بررسی کرده و سایزبندی پوشاک را در این نرم‌افزار انجام دهد. این فرد باید بتواند با استفاده از نرم‌افزار لباس‌ها را برای هر سایزی شبیه‌سازی کرده و حتی از صحت الگوی کشیده شده اطمینان حاصل کند. او می‌تواند با مارولوس انواع دوخت‌ها را انجام داده و هر نوع تغییرات در تن‌خور را قبل از برش و دوخت به صورت کامپیوتری انجام دهد، و از مصرف هزینه پارچه و انرژی برای آماده سازی نمونه لباس بکاهد.

مارولوس‌کار باید بتواند الگوهای جدید را بررسی کرده و الگوهای موجود را اصلاح کند. همچنین او باید از نحوه کار با نرم‌افزار برای انجام دستورات دوخت درز، چین دادن، خرد دادن و غیره آگاه باشد. این فرد باید برای گروه‌های تولیدی برند الگوهای جدید را ارسال کرده و در مورد آن‌ها اطلاع رسانی کند. این فرد موظف است الگوها را اصلاح نموده و سایزبندی البسه را با استانداردهای برند و دسته گروه بدنی ایجاد کند. مارولوس کار نیازمند حداقل یک سال تجربه در زمینه الگوسازی بوده؛ و همچنین مدرک مرتبط به آن را داشته باشد.

مارولوس-کار-پلتفرم-استخدام-مداجاب

این مدرک می‌تواند شامل مدارک فنی و حرفه‌ای یا مدارک دانشگاهی باشد. این فرد باید دارای تجربه استفاده از نرم افزار مارولوس را داشته، و یا با کارایی آن آشنا باشد. او باید از نحوه اتصالات لباس و الگو آگاه بوده. توجه زیاد به جزئیات، لازمه این کار بوده و حداقل تحصیلات لازم در این حوزه لیسانس طراحی لباس، الگوسازی و یا دیگر رشته‌ها با تجربه مرتبط است. این فرد باید توانایی پیش بینی نیازها را داشته و درصدد حل این مشکلات تلاش کند. برای مثال باید توانایی تحلیل و عیب‌یابی قسمت‌های الگو را در نرم‌افزار داشته باشد.

 

برای مشاهده مقاله، کارشناس آموزش کیست؟
بر روی لینک کلیک کنید.

 

منبع

ارسال دیدگاه