مداجاب در دایرکتوری استخدام و کاریابی

استخدام-و-کاریابیمداجاب

دایرکتوری استخدام و کاریابی

در دنیای استارتاپ و کارآفرینی ایران چندین سایت و شرکت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند، یکی از این وبسایت ها، وبسایت اکوموتیو است. این روزها افراد زیادی شروع به فعالیت در حوزه های مختلف کارآفرینی کرده و کار جدید را شروع کرده اند.

سایت اکوموتیو رسانه تخصصی استارتاپها در ایران است، که به صورت جامع به پوشش خبری استارتاپ ها و رویدادها در این زمینه می پردازد. شما میتوانید ایده های استارتاپی یا آموزش چگونگی راه اندازی و دیگر اطلاعات موردنیاز دنیای استارتاپ ها را در وبسایت اکوموتیو مشاهده کنید.

سایت مداجاب پس از راه اندازی و افتتاح در دایرکتوری سایت، در دو دسته بندی استارتاپ های حوزه استخدام و کاریابی و دسته استارتاپ های مد و لباس ثبت شده است. شما میتوانید با مراجعه به لینک ها مداجاب و دیگر استارتاپ های ثبت شده را مشاهده نمایید.

 

ثبت مداجاب در دایرکتوری استخدام و کاریابی در سایت اکوموتیو

مداجاب-در-دایرکتوری-استخدام-و-کاریابی

راه اندازی مداجاب به چه منظور است؟

در گذشته ای نه چندان دور و حتی تا همین چند سال پیش افرادی که به دنبال شغل می گشتند و کارفرامایانی که به دنبال نیرو می گشتند، از روزنامه ها استفاده میکردند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده مردم از اینترنت بیشتر امور به سمت آنلاین رفته است.

در این حوزه سایتهای بزرگی همچون جابینجا و ایران تلنت وجود دارند. اما جای خالی یک پلتفرم استخدامی تخصصی در زمینه مد و پوشاک به شدت حس میشد؛ تا تمامی اهالی صنعت مد و پوشاک را گرد هم آورد و تبدیل به مرجعی برای صنعت مد و البسه شود.

به همین دلیل بر آن شدیم پلتفرم استخدامی مداجاب را راه اندازی کنیم. که با پوشش خبری رسانه های بسیاری، از جمله وبسایت و دایرکتوری اکوسیستم همراه بود. از دیگر رسانه هایی که این خبر را پوشش داد. مجله استارتاپی شنبه بود که می توانید، برای اطلاعات بیشتر به مقاله پوشش خبری مداجاب در مجله شنبه مراجعه فرمایید.

 

ارسال دیدگاه