پورتفولیو یا یک نمونه کار طراحی مد چیست؟

پورتفولیو-یا-نمونه-کار-طراحی-مداجاب

پورتفولیو یا نمونه کار طراحی مد چیست؟

پورتفولیو یا نمونه کار طراحی مد مجموعه ای از نمونه کارهای یک طراح است؛ که توسط خود او جمع‌آوری شده و در کنار هم قرار گرفته تا مهارت‌ها و دانش خود را به یک کارفرما در آینده یا جهت تحصیل در مقاطع بالاتر ارائه و نشان دهد. برای دستیابی به شغل مورد نظر در صنعت، هر طراح مد باید یک پورتفولیو که مجموعه‌ای از بهترین طراحی هایش است را جمع آوری کند.
یک طراح ممکن است در طول دوره‌ای که طراحی می کند، طرح های متعددی را جمع آوری کند. اما برای تهیه پورتفولیو باید از بین آنها بهترین و قوی ترین ها را انتخاب کند. طراحان باید طراحی هایی را انتخاب کنند که به بهترین شکل ممکن مهارت های آنها را در طراحی مد نشان دهد.
پورتفولیو-یا-نمونه-کار-طراحی-مد-مداجاب
نمونه کارها و پورتفولیو برای یک طراح مد شبیه به یک شناسنامه، که معرف اوست عمل میکند. به یاد داشته باشید که حتی اگر هیچ برنامه‌ای برای حرفه ای شدن هم ندارید. باید مجموعه ای از کارهای خود داشته باشید. می توانید نمونه کارهایتان را به صورت یک آلبوم و پرونده در آورید؛ و همیشه در هنگام درخواست شغل به همراه رزومه و cv خود ارسال نمایید.
پلتفرم استخدام مداجاب
یک پورتفولیو معمولاً باید شامل بیوگرافی طراح، تصاویر و طراحی های لباس طراح، منابعی که طراح از آن الهام گرفته، نمایش پارچه ها و الگوی لباس طراحی شده بصورت مسطح باشد.

 

برای مشاهده مقاله، چگونه می توان رابطه مثبتی با مدیر و همکاران برقرار کرد؟
بر روی لینک کلیک کنید.

ارسال دیدگاه