اینفلوئنسر کیست؟

اینفلوئنسر-کیست-مداجاب-استخدام

اینفلوئنسر کیست؟

اینفلوئنسر فردیست که در پلتفرم‌های عمومی فالوئرهای قابل توجهی دارند که آنها را از طریق انتشار محتوای منظم حفظ می‌کنند. او اغلب با پیشنهادات کاری از جانب شرکت‌های موجود در بازار روبرو می‌شود. این فرد قبل از اقدام به آماده‌سازی محتوای بسیار جذاب، باید کلیه نیازهای مربوط به اسپانسرها را بررسی کند. همچنین باید پس از انتشار محتوا، بازخورد بینندگان را نیز نظارت کند.

به عنوان یک اینفلوئنسر، این فرد باید به صورت قاطعانه از منافع شرکت طرف قرارداد حمایت کند. همچنین او به عنوان یک تأثیرگذار استثنایی در رسانه‌های اجتماعی باید از نظر فرهنگی سواد بالا داشته باشد. به‌علاوه او باید به طور کامل آماده پذیرش بازخوردها نیز باشد.

اینفلوئنسر-پلتفرم-استخدام-مداجاب

 

یک اینفلوئنسر باید دارای حداقل دیپلم دبیرستان و تجربه قابل اثبات به عنوان یک اینفلوئنسر در رسانه‌های اجتماعی را داشته باشد. صفحه کاری او باید دارای نرخ بازدید و engagement rate بالا بوده و خود او از نحوه استفاده از تکنولوژی آگاه باشد. این فرد همچنین باید دارای مهارت‌‌های ارتباطی و کلامی بسیار عالی و بازاریابی باشد.

 

پلتفرم-استخدام-مداجاب

 

وظایف اینفلوئنسر شامل مواردی همچون برنامه‌ریزی برای انتشار مطالب در سراسر پلتفورم (اینستاگرام، توییتر، بلاگ و …) و ساخت و ویرایش مطالب مرتبط است. همچنین او باید تمام نقاط قوت پوشاک شرکت مورد قرارداد را پوشش داده و دنبال‌کنندگان صفحه خود را به سایت فروشگاهی آن‌ها ارجاع دهد. به علاوه این فرد باید بازخوردهای دریافت شده را به شرکت گزارش داده و اصول قرارداد انجام شده با شرکت را نیز رعایت نماید. او باید با انتشار هر پست شور و اشتیاق خرید محصول شرکت را در بازدیدکنندگان را افزایش دهد.

 

برای مشاهده مقاله، مدیر بازاریابی کیست؟
بر روی لینک کلیک کنید.

 

Social Media Influencer Job Description

ارسال دیدگاه