6 دلیل مهم که برند مد شما به طراحی خوب نیاز دارد

6-دلیل-که-برند-مد-شما-به-طراحی-نیاز دارد-مداجاب

6 دلیلی که برند شما به طراحی نیاز دارد

6 دلیلی که برند شما به طراحی نیاز دارد. مد یک صنعت سرگرم کننده و پر زرق و برق است و هم آماتورها و هم حرفه‌ای‌ها می‌خواهند بخشی از آن زرق و برق و سرگرمی باشند. اما ، افراد بی‌انگیزه هرگز به یک طراح مد موفق تبدیل نخواهند شد. طراحی مد یک تجارت است و اداره یک کار به سخت‌کوشی، فداکاری و حرفه‌ای بودن نیاز دارد. بنابراین، اگر در راه‌اندازی یک کسب و کار مد جدی هستید، باید جنبه بیزینس این صنعت را نیز در نظر بگیرید. یکی از جنبه‌های تجارت مد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد، طراحی است.

6-دلیل-که-برند-مد-شما-به-طراحی-خوب-نیاز-دارد-مداجاب


 بسیاری از کارآفرینان مشتاق مد سوالاتی از این قبیل می‌پرسند.

– چگونه خط لباس خود را شروع کنیم؟
– آیا می‌توان یک برند مد را راه‌اندازی کرد؟
– استراتژی نام تجاری را چگونه توسعه دهیم؟
– نمونه چیست؟
– خط تولید لباس چیست؟


تجارت مد شما، مانند هر بیزینس دیگری، به یک برند بصری قوی، لوگوی طراحی شده حرفه‌ای، وب‌سایت، محتوای رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر نیاز دارد. اما، در حالی که برخی از مشاغل می‌توانند با یک لوگوی متوسط و طراحی وب سایت کار کنند، کسب و کار پوشاک به دلیل بستر رقابتی آن برای موفقیت نیاز به فعالیت با حرفه‌ای‌ها دارد. پس، طراحی خوب تجارت خوب است.
در اینجا به شش دلیل مهم که نشان می‌دهد بیزینس شما در طراحی مد به طراحی خوب نیاز دارد می‌پردازیم:

6-دلیل-که-برند-شما-به-طراحی-نیاز-دارد-مداجاب

1 – سلیقه شما همه چیز است.

مردم انتظار دارند طراحان لباس سلیقه‌ای بی‌عیب و نقص در طراحی داشته باشند. پس اگر شما سلیقه‌ای بی‌عیب و نقص و اطلاعات به روز در زمینه طراحی ندارید، بهتر نیست این مسئله را به یک طراح حرفه‌ای بسپارید؟ اما، فشن تنها بخش در صنعت پوشاک که به طراحی نیاز دارد، نیست. در لوگو و برند تجاری شما هم طراحی وجود دارد. طراحی وب‌سایت و فعالیت در رسانه‌های اجتماعی برند شما نیز به طراحی نیاز دارد. تابلوها، تگ‌های لباس و دعوت‌نامه‌های افتتاحیه و شوها همه آن‌ها به یک طراح نیاز دارند. در صنعت مد، شما باید سلیقه برند خود را به طور مداوم در هر فصل اثبات کنید.
و به عنوان یک طراح جدید، شما باید از هر ابزاری که در دسترس دارید استفاده کنید تا استعداد خود را به مشتری‌ها نشان دهید. یک لوگو و وب‌سایتی کاملاً مناسب که با نام تجاری شما منطبق است، به خریداران و مشتریان اطمینان می‌دهد که توانایی ارائه مداوم طراحی‌های به روز را دارید. اما، یک وب سایت، کارت ویزیت یا لوگو با عملکرد ضعیف سلیقه شما را زیر سوال خواهد برد. اجازه ندهید که طراحی غیرحرفه‌ای مشتریان را از برند جذاب لباس شما دور کند.

 

2 – توجه مشتریان خود را جلب کنید.

خریداران می‌توانند به برند لباس شما کمک کنند. همچنین طراحی خوب برای جذب خریداران به برند شما ضروری است. هتی کریسل نویسنده مجله فشنیستا می‌گوید: “برای موفقیت باید توجه خریداران را جلب کنید. آنها می‌خواهند بدانند که چه چیزی در مورد محصول شما منحصر به فرد است، چگونه با برند‌های دیگر آنها مطابقت دارد، آیا در قیمت مناسب است و یا ساختار تجاری شما خوب است یا نه؟”

بایستی گفت که مهم است شما تأثیر زیادی بر خریداران بگذارید. آنها نه تنها تصمیم‌گیرندگان کلیدی هستند که می‌توانند برند شما را رونق داده و یا پژمرده کنند، بلکه اغلب آن‌ها به اندازه شما نیز در زمینه مد آموزش می‌بینند. این بدان معنی است که این افراد به دنبال طراحی عالی هستند و در با حضور طراحان با استعداد این اصل میسر می‌شود. شما می‌توانید با نشان دادن طراحی عالی به خریداران و همچنین لباس‌های خود، تجارت خود را از سایر برندهای مد متمایز کنید. یک لوگوی کاملاً حرفه‌ای نیز مشتریان شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
ارائه ها کاتالوگ‌ها و یا کتابچه‌های کالکشن با طراحی گرافیکی قوی، توجه خریداران را به خود جلب می‌کند. آنها به خریداران از جهت کیفیت برند شما اطمینان داده و نمایانگر آن است که شما یک تجارت ساختارمند و حرفه‌ای را اداره می‌کنید.

6-دلیل-که-برند-شما-به-طراحی-نیاز-دارد-مداجاب

3 – برند خود را با سبک خود راه‌اندازی کنید.

ارائه محصولات به روش‌های سنتی کم کم منسوخ شده و جایگاه خود را به نگرش‌های مدرن در زمینه جذب مشتری داده است. یک کالکشن قوی با عکاسی حرفه‌ای می‌تواند توجه مشتریان شما را جلب نماید، نیازی به گفتن نیست که آن‌ها افرادی هستند که می‌خواهید تحت تأثیر قرارشان دهید.
شما بایستی کارت‌های مخصوص همراه اطلاعات تماس، لوگو وغیره داشته باشید تا آن‌ها را به افرادی همچون خریداران، سرمایه‌گذاران و غیره دهید.
طراحی تمامی موارد گفته شده باید توسط برند شما تعریف شده و سلیقه بی‌نقص شما را بیان کند. با استفاده از یک طراح گرافیست شما می‌توانید از این فرصت به خوبی استفاده نموده و برند خود را به صورت حرفه‌ای معرفی نمایید.

 

پلتفرم-استخدام-مداجاب

 

4 – صفحه خود در رسانه‌های اجتماعی را گسترش دهید.

هنگام شروع کار، یافتن مشتریان بالقوه اولویت اصلی شما است. اما، به دست آوردن مشتریان جدید می تواند دشوار و هزینه‌بر باشد. یکی از راه‌های دستیابی به مخاطبان، جذب مشتری های جدید و پایین آوردن هزینه‌ها حضور در شبکه‌های اجتماعی است. پلتفرم رسانه‌های اجتماعی که از محتوای بصری پشتیبانی می‌کنند، به احتمال زیاد با ارزش‌ترین بسترها برای مشاغل مد هستند. به هر حال، شما می‌خواهید مخاطبان لباس‌های شما را ببینند و هنگامی‌که این حساب‌ها را تنظیم می‌کنید. برای ایجاد حس حرفه‌ای بودن در کار خود برای اداره این پیج‌ها و ارائه آن نیاز به طراحان مناسب دارید. به این صورت که این فرد باید از قالب‌ها و رزولوشن‌های عکس‌ها در صفحات اجتماعی آگاه بوده و محتوای بصری اعم از عکس‌ها، اخبار، فروش و رویدادها را با این ملزومات آماده نماید.

یک حساب کاربری مرده در شبکه‌های اجتماعی فالوئرهای جدیدی پیدا نکرده و پیروان فعلی خود را نیز از دست می‌دهد. اگر واقعاً می‌خواهید حضور خود در شبکه‌های اجتماعی را نشان دهید، محتوای قابل اشتراک خود را هیجان‌انگیز کنید. عکس‌ها به خودی خود جلب توجه می‌کنند، اما اگر واقعاً می‌خواهید حرفی در مورد کالکشن جدید شما پخش شود، از یک طراح گرافیک بخواهید یک آگهی تبلیغاتی بصری ایجاد کند که پیروان شما بخواهند آن را به اشتراک بگذارند. یک طراحی محتوای بصری که به خوبی اجرا شده باشد، توجه مخاطبان را جلب می‌کند. همچنین به شما کمک می‌کند پیروان خود را بدست آورده و مدت بیشتری را با مخاطبان خود باشید.

6-دلیل-که-برند-مد-شما-به-طراحی-نیاز-دارد-استخدام-مداجاب

5 – با یک وب سایت منحصر به فرد فروش را آغاز کرده و اعتماد ایجاد کنید.

در حالی که رسانه‌های اجتماعی یک بستر عالی تبلیغاتی هستند، وب‌سایت شما پایگاه اصلی کسب و کار شماست. اگر بیزینسی دارید، باید بدانید که 93٪ از کل خریدها با جستجوی آنلاین آغاز می‌شود. همین‌طور مصرف کنندگان امروزی بیشتر از هر زمان دیگری باهوش و تکنولوژی محور هستند. اگر وب‌سایت شما به خوبی طراحی نشده، سریع بارگذاری نشود و قابلیت پیمایش آن آسان نباشد، شما در حال خرابکاری در حضور پر ارزش اینترنتی خود هستید.

مشتریان قصد دارند به صورت آنلاین به دنبال کسب و کار شما باشند. اگر کسب و کار شما وب‌سایتی نداشته باشد، بیزینس شما عقب‌تر از دارندگان وب‌سایت است. اما داشتن یک وب سایت فقط شروع کار است. وب‌سایت کسب و کار مد شما باید الحاقی تجارتتان باشد و نام تجاری شما نیز الحاقی طراحی شما باشد. با رشد کسب و کار شما، افراد بیشتری به وب سایتتان هجوم می‌آورند.

اگر آن‌ها چیزی را که می‌بینند دوست نداشته باشند، از وب‌سایت شما بازدید نمی‌کنند. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که طراحی وب‌سایت شما مورد توجه درخور آن قرار گیرد. از الگوهای وب‌سایت آماده پرهیز کنید و در عوض، سرمایه‌گذاری را بر یک وب سایت منحصر به فرد انجام دهید که بتواند به عنوان سفیر آنلاین نام تجاری شما باشد. یک وب سایت خوب طراحی شده، به مشتریان اطمینان می‌دهد که شما حرفه‌ای، قابل اعتماد و یک طراح عالی هستید. در نتیجه اگر کارت‌های خود را درست بازی کنید، این اعتماد به فروش تبدیل خواهد شد.

6-دلیل-که-برند-مد-شما-به-طراحی-نیاز-دارد-مداجاب

6 – آماده مطبوعات باشید.

شما بایستی یک بسته مطبوعاتی داشته باشید که با کلیک یک دکمه برای بارگیری در دسترس باشد. نمی‌توان همیشه به درستی پیش‌بینی کرد که ثروت چه زمانی به ما لبخند می‌زند و مطبوعات خواستار مصاحبه با برند شما هستند (اما، بهتر است شما همیشه آماده باشید.). شما قطعاً می‌خواهید در مصاحبه فایل‌های لوگو، عکسهای حرفه ای از خود و طراح نابغه پشت لباس و عکس از بهترین لباس‌های خود را بگنجانید.

همچنین ممکن است بخواهید یک برگه اطلاعات شرکت، بیوگرافی کوتاه طراح، توصیفات مشتری و یک برگه بازاریابی را نیز در اختیار مصاحبه‌کننده قرار دهید. هر عنصر در بسته مطبوعاتی شما باید دارای لوگوی برند باشد. یک طراحی واضح به ایجاد تأثیر خوب و تقویت هویت برند شما کمک می کند، که هر دو نکته مهمی در رسانه‌ها حین صحبت از شما هستند. بنابراین، هنگامی که مطبوعات با شما تماس می‌گیرند، اطمینان حاصل کنید که می‌توانید با یک بسته مطبوعاتی کاملاً مناسب از این فرصت استفاده کنید.


رویایتان را زندگی کنید.

دوناتلا ورساچه صاحب برند ورساچه می‌گوید: “مد پرداختن به رویای خود و ایجاد فرصت برای رویاپردازی دیگران است.”
6 دلیلی که برند شما به طراحی نیاز دارد. مد در واقع الهام بخشیدن به دیگران بوده، و یکی از راه‌کارهای الهام بخشیدن به مردم نشان دادن قابل اعتماد بودن شما برای تولید طراحی‌های منحصر به فرد به طور همیشگی است. وقتی افراد به مهارت و استعداد شما ایمان داشته باشند، الهام می گیرند و مشتری‌ها وقتی تحت تأثیر دید شما قرار بگیرند می‌خواهند از پوشاک برند شما استفاده کنند.

اما، طراحی ضعیف باعث ایجاد عدم اعتماد به نفس و هیجان در مورد مد شما می‌شود. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که تمام طراحی‌های مرتبط با تجارت شما با نظارت خود شما و براساس سلیقه‌تان انجام شود.

 

برای مشاهده مقاله، 7 نکته برتر برای تبلیغ آنلاین نام تجاری لباس خود
بر روی لینک کلیک کنید.

ارسال دیدگاه