میکاپ آرتیست کیست؟

میکاپ-آرتیست-کیست-استخدام-مداجاب

میکاپ آرتیست کیست؟

میکاپ آرتیست فردیست که پزشک زیبایی محسوب می‌شود. او یا خدمات آرایش عمومی ارائه می‌دهد یا در طراحی پروتزهای مورد نیاز برای گریم فعالیت می‌کند. وظایف اصلی او شامل افزایش زیبایی صورت از طریق آرایش، ایجاد ظاهر سفارشی برای مشتری و همکاری با بازیگران در ست‌های فیلم‌برداری است.

 

پلتفرم-استخدام-مداجاب

 

وظایف میکاپ آرتیست چیست؟

  • مشاوره با مشتری و ایجاد ظاهر سفارشی بر اساس مشخصات مطلوب او
  • تعیین کننده مناسب‌ترین رنگ و مواد برای مشتری
  • باید دارای اطلاعات کافی و درخور در مورد پالت های رنگی مختلف و سبک های طراحی برای خلق ظاهر مناسب باشد.
  • این فرد نیازمند ایجاد طرح‌های منحصر به فرد برای مشتری است پس انتظار می‌رودکه از آخرین ترند‌ها و فوت و فن آرایشگری آگاه باشد.
  • آرایش و پاکسازی گریم پس از اتمام کار است.
  • این فرد علاوه بر کار کردن با عکاسان برای در نظر گرفتن نورپردازی در حین آرایش باید با طراحان لباس، طراحان صحنه و استایلیست‌ها برای اطمینان از سازگاری میکاپ و جلوه آن نیز همکاری نماید.

در برخی موار نیاز است که میکاپ آرتیست در زمینه طراحی پروتزهای جلوه‌های ویژه مهارت داشته و درک درستی از شخصیت نمایشی مدل در عکس‌برداری و فیلم‌برداری داشته باشد. او باید از مدل‌ها و مجلات مد را به عنوان مرجع استفاده کرده و به مشتریان در مورد برنامه‌های مراقبت از پوست مشورت دهد. یک میکاپ آرتیست باید دارای تجربه در صنعت زیبایی و درک عناصر سبکی سینما، مانند نورپردازی باشد. او باید به جزئیات توجه کرده و دارای ذهنی خلاق باشد. در صورتی که الزامی برای داشتن مدرک مرتبط به آرایشگری وجود ندارد، اما توصیه می‌شود بالاخص در زمینه گریموری دوره‌های این رشته گذرانده شود.

 

برای مشاهده مقاله، مدیر تولید کیست؟
بر روی لینک کلیک کنید.

 

Makeup Artist Job Description

ارسال دیدگاه